| Anonimata345 a întrebat:

După ce imi fac baie imi usuc parul cu feonul si brusc parul meu se ridică sus in varful capului. Iar el se încâlcește. Ce piaptăn imi recomandati pentru a avea un păr fin? Ce șampon este bun pentru a da strălucire părului?

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Eu am părul rebel, mereu era foarte încurcat și mă chinuiam o groază de timp să îl descâlcesc până am găsit rețeta fericiriilaughing
Asta merge pe părul meu, sper și la tine, eu combin în mască câteva picături de ulei de jojoba și îl pieptăn când am masca aplicată.
Ca să-ți recomandăm un șampon trebuie să știm mai multe despre tipul tău de păr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi recomand să nu-ţi mai usuci părul atât de des cu feonul ci lasă-l să se usuce în mod natural că de la căldura excesivă a feonului se ridică în sus şi se încâlceşte.

| Mmn a răspuns:

Usuca-l natural si gasesti in magazine de la wash&go un produs care se aplica pe parul umed si il poti peria mai usor fara sa mai fie greu de descalcit

| Anemius34 a răspuns:

Îți recomand șampoanele dove și să te uşti natural pe păr sau îl peri cu o perie cu dinți mai rari înainte și după ce îl usuci