| AndreeaRullz a întrebat:

Am parul putin natural si se onduleaza la varfuri... Daca m-as tunde bob s-ar ondula? Imi place ff mult aceasta tunsoare si nu stiu ce fac...

3 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Eu zic ca o se se onduleze si mai mult daca il tunzi scurt.ai putea sa iti faci bob dar ar trebui sa ti-l indrepti mereu cu placa sa stea drept si sa arate ca un boblaughing.

| ~< super girl >~ a răspuns:

Cred ca ti se va ondulasad
chiar daca te`ai indrepta zilnic ti se va arde parul si se va reface greeeeu
deci gandeste-te mai bine!
Succes!

| Alexaaaaa. a răspuns:

Si eu am parul exact ca tine si am fost tunsa bob insa parul meu se ondula mai rau ca inainte.
Ma indreptam cam de 3 ori pe zi sad.
Nu fa si u prostia asta. Alege-ti alta tunsoare pentru ca sunt foarte multe tunsori la moda dar nu uita ca cel mai bine este sa te tunzi cum iti sta tie cel mai bine nu cum este la moda happy.