| anonim_4396 a întrebat:

Am picat la oras mi s-a parut ca acel politist a facut tot posibilul sa ma pice orice faceam nu ii convenea. Tatal si instructorul meu care au vazut cum merg au zis ca nu a fost el cinstit. Nu i-a convenit plecarea din rampa, parcarea cum schimb vitezele nimic din tot ce faceam. Ma critica mereu. Ma enervase atat de rau incat imi tremurau mainile pe volan de nervi. Voi ati patit faze asemanatoare cu politistii?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ştiu exact dacă poţi, dar încearcă să dai data viitoare oraşul cu alt poliţist. Altă soluţie, in afară de asta sau dat şpagă nu văd.
Succes!

| nesuferit a răspuns:

Eu cand vad politisti ma ia cu panica.
apropo daca pici orasu dai din nou sala? :o

| Pufuliky a răspuns:

Da daca pici orasul trebuie sa dai din nou sala. dar trebuie sa astepti 15 zile dupa ce ai picat orasul ca sa poti da sala din nou.