| Biiaancaaaa18383 a întrebat:

Am picioarele foarte slabe si urăsc acest lucru. Nu aș spune ca sunt chiar slaba, am putina burtica si mananc destul de okey, dar cand vine vorba de picioare sunt chiar slabe! Nu stiu ce sa fac, am 163cm si 48kg. M-am gandit ca e si genetic caci mama mea tot le are slăbuțe dar tatal meu e chiar grasut.
Cum as putea sa le am macar un pic mai grasute, mai atrăgătoare? (Multi veti spuna ca ele sunt cele mai frumoase dar nu imi e de ajutor). Va rog mult am nevoie de niste sfaturi!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, așa e corpul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ideal ca o femeie sa aiba picioarele subtiri, toate modelele le au asa.

Uita-te la Antonia, de exemplu.

Doar nu ai vrea sa fi butucanoasa.

| sunt0anonima a răspuns:

Parerea mea sa fi mulțumită de picioarele tale slabă, asa cum sunt, pentru ca multe fete se plâng că au picioarele "grase"
Dar poate asta te-ar ajuta, pentru ca ar trebui sa depui acolo mușchi, nu grasime :https://www.topculturism.ro/bicepsul-femural/

| Calinusz a răspuns:

Nu poti face nimic in privinta asta. odata cu cresterea o sa se dezvolte