| ѕΣЯJ χd a întrebat:

Am pierce de o zi si acum ma doare limba din gat si simt varful limbii amortit...
Si ieri am mancat un iaurt, u m-am putut abtinelaughing, dar imediat dupa am clatit gura, e ceva in neregula?
Aaaa si am fumat...Slimsuri mentolate, dar am fumatworried.
Poate fi asta cauza?

Răspuns Câştigător
| Zâmbărici a răspuns:

Nu fumatul este cauza, normal ca te doare limba daca e facut recent, stai linistit nu are nimic, mai suporta si tu acum ceva timp si apoi iti folosesti limbalaughing in toate felurilehee hee

5 răspunsuri:
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Nu. Dac` iti bagi pierce in limba "nu vei mai avea papile gustative"[adica vei avea dar nu vei simti gutul niciunui produs]... Te sfatuiesc sa-l scoti cat mai repede.

| Bulinăăă a răspuns:

Da logik

nu ai voie sa mananci lactateeeeeeeeeeeeeee!

ce naiba mei. informeazate si u nici sa fumezi dewarece nu face bine iti va trece dar. era mai bine daca nu...

| Simple Girl:X a răspuns:

Posibil... dar dk tot te doare eu zic sa-l scoti sa nu ti se infecteza limbabig grin

| ѕΣЯJ χd explică:

LOL!
Cum sa nu mai simt gustul cand adineauri am mancat si se simte perfectbig grin

| ѕΣЯJ χd explică:

Elly imi place raspunsul tau.
Ai fundita blushing