| cookieshor a întrebat:

Am primit un mesaj de genu sunt TERESA FIGAGLO si azi implinesc 27 ani de la moarte daca u trimiti mesajul asta la 20 de prieteni voi dormi cu tine in pat si apoi o voi lua pe mama ta.crede-ti asta? poate fi adevarat? HELP! DAU FUNDA...crying

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Nu te alarma degeaba sunt doar glume de messenger ale unor oameni plictisiti nu vei pati nimic crede-ma primesc measje din astea mai mereu de asta am o lista de ign imensa
funda

9 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Am primit si eu si nici n-am citit pana la capat.E o tampenie!laughing

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Fals! NU CREDE ASA CEVA!

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

E o tampenie. Chestia e ca faza aceasta cu TERASA FIGAGLO circula pe internet sub mai multe forme. De exemplu eu am primit-o mai lunga decat a ta. Clar e o minciuna! Stai linistita. Problema e ca unii chiar pica in plasa.

| Mookie a răspuns:

Glumeşti!? Oare Moş Crăciun există?
Fii serios. Nu este adevărat!

| PhhEuValy a răspuns:

Daaaaaa...

laughingrolling on the floor si eu l-am primit azi... )))

Bună, sunt TERESA FIDALGO, azi împlinesc 27 de ani de când am murit. Dacă nu trimiţi acest sms la alte 20 de persoane o să dorm cu tine mereu şi dacă nu crezi du-te pe google şi scrie TERESA FIDALGO, o fată nu a băgat în seamă acest mesaj şi după 20 de zile i-a murit mama".

ce sa zic laughing))) nici nu l-am citit tot

| Alcszusa a răspuns:

Nu este adevarat! Si in plus m-am saturat sa tot primesc mesaje din astea!

| Al3x_9593 a răspuns:

Sunt doar glume proaste facute din lipsa de ocupatie stai linistit mama ta nu va pati nimic!

| Rooxanaaa a răspuns:

Buna. Mesajul circula pe toate site-urile de socializare si pe messenger, dar poti sa stai linistita ca nimic nu este adevarat. Este doar un zvon nefondat, nu crede nimic din porcariile astea. happy Stai linistita, nu se va intampla absolut nimic.

| sandra155 a răspuns:

Aceeasi chestie am primit si eu i-am spus mamei si a spus sa nu ma alarmez degeaba big grin deci cred ca asta ar trebui sa faci si tuwinking nu te ingrijora