| anytha13 a întrebat:

Am probleme cu cardul de la apartul foto. Am facut azi niste poze si am venit sa le pun in calculator, cand colo surpriza... nu mi le arata. Imi arat doar pozele vechi, adica cele facute mai demult. Cand ma uit pe aparat la poze imi apar doar cele facute azi.

Ce a putut sa se intample?

5 răspunsuri:
| emaemma a răspuns:

Atunci cand le-ai scos nu iti mai apareau pe camera si iti apareau doar cele noi pentru ca nu s-au salvat in camera. deci cele noi sunt salvate in memoria camerei foto happy sper ca te-am ajutat

| anytha13 explică (pentru emaemma):

Degeaba. Am scos cardul din aparat si nu-mi mai apare nici o poza.

| emaemma a răspuns (pentru anytha13):

Atunci cred ca ar trebui sa duci aparatul la un specialist si iti va explica el.

| anytha13 explică (pentru emaemma):

Multumesc pentru ajutor, oricum. :*

| emaemma a răspuns (pentru anytha13):

Cu placere happy