| Annabella9719 a întrebat:

Am racit rau de tot la ovare.Ciclul imi intarzie de 6 zile.Am toate simptomele Premenstruale(dureri de sani etc)si ma doare foarte tare sub burta(am secretii albicioase).Si cosuri mi-au iesot, asa cum imi iese in perioada asta.Niciodata nu am avut ciclul regulat.Dar sunt deja 6 zile si deja ma intreb daca nu cumva sunt insarcinata.Am muncit in frig si nici gros nu eram imbracata, am venit acasa cu picioarele ude.Am racit oare rau de tot la ovare?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, desii intrebarea ta a fost pusa mai demult, cum te simti acum? Esti mai bine? Ti au trecut durerile de ovare?

| Annabella9719 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Aveam dureri de ovare pentru ca eram insarcinata.

| MedionTcO a răspuns:

Tu ce crezi? Femeile sunt in general foarte sensibile la asa ceva. Nu stii cand iti spuneau parintii sa nu stai jos pe ciment ca racesti? La asta se refereau. Fa un consult la un ginecolog.

| Annabella9719 explică (pentru MedionTcO):

Am fost la munca! Si de acolo mi se trage!