| Scorbut a întrebat:

Am reusit sa mai fac o prostie pe la scoala. laughing Sa incepem cu inceputul :
Intr-o dimineata cand am ajuns la scoala, niste colegi aveau o lama la ei. Si ce idee imi vine mie? Pariu pe 5 lei ca ma tai laughing Si...m-am taiat xD a doua zi (adica azi) a venit diriga ca i-a zis nustiuce profesoara ca m-a vazut ca imi curgea sange de la mana. Diriga asta cum e nebuna, a sunat la director si la politie. Maine, eu si inca cativa colegi care ne-am taiat trebuie sa ne ducem cu parintii la scoala straight face E posibil sa primim amenda pentru asta?thinking
Mentionez ca diriga a zis ca mi-am taiat venele dar de fapt doar m-am zgariat putin pe partea superiara a mainii. Nu stiu cum sa va explic big grin

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E posibil sa va scada nota la purtare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa... este un gest nebunesc sa faci asta. eu nu as putea sa fac asa ceva.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Nu cred ca e posibil sa primesti amenda de vreme ce te-ai taiat singur dar in lumea asta totul e posibil

| Scorbut explică:

Am venit cu noutati big grin Vineri am stat de vorba cu directorul si ne-a chemat pe tot 4 in cabinet la el luni la prima ora. Am dat o declaratie si aflam rezultatul marti. S-ar putea sa scapam ieftin smug

| LaRkiNNN a răspuns:

Paai, cred ca risti sa primesti o amenda. sa stii ca politia nu ia in considerare ce ai vrut sa faci... din moment ce diriga ta le-a spus ca ti-ai taiat venele. Sper sa nu primesti nici o amenda. (Funda? laughing )

| pufipuf a răspuns:

Pff. laughing
Pai fa si tu fata de copil cuminte, ca a fost o greseala ca nu te-ai taiat intentionat laughing d-astea. dar vorbeste si cu prietenasii tai sa nu te dea de gol, sa pareti toti foarte inocenti ohappy.

| iMaddy a răspuns:

Haide, ca nu e chiar asa grav. Esti copil, e normal sa faci nebunii.laughing Spune si tu ca ai cazut si te-ai taiat in curtea scolii, in timpul cazaturii. Fii istet, everything will be fine. laughing

| Scorbut explică (pentru iMaddy):

Nu se poate, deja am recunoscut ca m-am taiat. O colega m-a dat in gat straight face

| iMaddy a răspuns (pentru Scorbut):

Huh, de asa colegi sa te lipsesti. laughing. Capul sus! >big grin

| Mella_Mihaela_1992 a răspuns:

Amenda nu vei primi, iti dai seama ca vei avea nota scazuta la purtare si o pedeapsa de la ai tai sau vei merge la psiholog. Bafta