| WTFuck a întrebat:

Am sa va zic ceva paai am avut un prieten arata ff bine ma roog oh go on nu cont am fost cu el e din Bcuresti eu nu sunt de acolo ci din bt vine aici la bunicii doar in vacantze deci am fost cu el apoi ne-am despartit ca cica el sta acolo eu aici si ca sigur voi mai vedea si alti baieti si nu a vrut sa imi faca rau. a mai venit inapoi fara sa anunte pe nimeni, a venit cu 2 zile inainte sa inceapa scoala si zicea ca ma place ne-am sarutat inainte sa plece ne imbratisam si chestii, dar eu tot ma gandesc la el si faze si astept sa vina la iarna si mai vb cu el si p mess dar na eu vreau sa va intreb ce inseamna asta ...adica oare simte la fel pentrumn?puppy dog eyes p. s el nu isi bate jog de mine avem prieteni comuni il stiu nu ar face asta :d FUNDA

Răspuns Câştigător
| biNNN a răspuns:

Eu crede ca el chiar te iubeste dar. nu stiu ce sa zic. daca va vedeti de 5, 6 ori pe an nu cred ca o sa mearga... am avut si eu o prietena. era cam aceeasi poveste dar. statea foarte departe de mine si la fel vbeam doar asa. cand am duceam la bunii sau cand. nu aveam ce face acasa si ma duceam pe acolo. si am decis sa ramanem doar prieteni. deocamdata big grinbig grin

1 răspuns:
| WTFuck explică:

Daa mersii happy