| WTFuck a întrebat:

Buna am o mare problema... Uite cred ca stiti povestea ca am fost cu unu din Bucuresti bla bla bla da ma roog eu is din BT si vine aici doar in vacante si ma roog cand a plecat ultima data de aici astacam pe 11 septembrie cu o zi de inainte sa inceapa scoala, ne-am sarutat chiar daca nu mai eram impreuna si am inceput din nou sa tin la el am o dusmanca Simina care nu ma lasa in pace isi face id-uri false sa vb cu el si tocmai am aflat de la ea ca el cica are o pritena blonda (mi-a dat convb) eu nu stiu ce sa mai inteleg adica maisimtit nashpaa am si plans deci va roog prima data m-am gandit ca poate sa inventeza asta el pentru ca ea sa il lase in pace ca a si zis in mesaj "Lasa-ma in pace" si naa, eu nu stiu ce sa cred e adevart sau nu? adica eu tin enorm de mult la el si mai e putin pana la vacanta de iarna cand se intoarce inapoi...:-s si chiar imi e ff dor de el prietenii mi'au zis ca poate sa fie si adevarat si fals adica si el ma iubeste dar el sta acolo eu aici cam de asta ne'am despartit chiar daca inca mai tineam mult unul la altu si atunci cand a venit nu am mai putut rezista (amandoi) decii ce sa fac adica la iarna cred ca iar se va da la mine si faze sa' respind sau ce inseamna ca el are o noua prietena? FUNDA pentru cel mai bun raspuuns puppy dog eyes happy

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaa a răspuns:

Nu cred ca poate sa decida nimeni in locul tau ci doar sa iti dea sfaturi. Si cel mai bine este sa vorbesti cu el sa ii spui ce-ai aflat si te vei convinge dupa aia. Si inca un sfat. Nu zii lumii ceea ce faci cu un baiat. In ziua de azi nu poti avea incredere in nimeni si s-ar putea sa iti para rau. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking