| Nimenialta0999 a întrebat:

Am si eu cea mai grea intrebare intalnita de prietena mea...cum iti convingi parintii severi sa te lase afara de 2 ori in aceeasi zilaughingrolling on the floorcand te cheama colegiilaughingrolling on the floor

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa motiveze ca are de dat o carte, un caiet unei colege, trebuie sa aiba legatura cu scoala-deci motiv serios-ca sa o lase.Si pe urma a doua oara, se duce sa ia cartea inapoi...Merge insa doar pentru o singura zi.A doua, cuminte, in casa.Bafta!

| SweetGirl_9963 a răspuns:

Poii nu trebuie sa ii convingi. iesi pur si simplu. eu asa fac laughing

| Inspiratie a răspuns:

Prima iesire este pentru recreere si a doua este cea in care merge la o colega (o prietena) sa faca probleme la matematica pentru ca a observat ca-i place. Nu poate da greswinking