| dutt a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere! Eu si prietenul meu am facut-o dupa 3 zile dupa ce s-a terminat menstruatia...neprotejat..in prima luna mi-a venit normal iar acum m-a intarziat 3 zile.Pot fi insarcinata? Sa fac un test de sarcina? Vreau un raspuns urgent!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa un test de sarcina chiar daca e posibil sa fie negativ.

| dutt explică (pentru mona):

Tot nu mi-a venit menstruatia ...si testul a iesit negativ

| mona a răspuns (pentru dutt):

Insarcinata nu esti, deci asta e clar, ai dereglari hormonale sau ceva de genul asta, poti sa mergi si la un consult ginecologic

| andreiTheDJ a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina...

| Pissicuts a răspuns:

Nu draga mea stai linistita. Si eu am facut-o, si in luna urmatoare mi-a intarziat dar nu am avut nimic. Acuma depinde de partenerul tau, daca nu cumva a lasat in tine! Astea discutatile intre voi.

| dutt explică:

A iesit negativ