| maryussimi a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, nu stiu cum sa imi recapat farmecul pentru fete, pana sa ma despart de fosta mea prietena cu care am stat 2 ani, pur si simplu nici nu era nevoie sa ma bag eu in seama cu o fata, pur si simplu ma abordau ele, orice fata priveam imi zambea, imi facea cu mana si rare ori mi se intampla sa fiu refuzat daca ceream un numar de telefon id sau pur si simplu o intalnire(eu eram mai nebun nici macar nu intrebam cum le cheama replica mea era desi una cam penibila"iesi cu mine sau stai si ma privesti imaginanduma iubitul tau")da stiu e penibillaughing, insa functiona orice, acum dupa ce m-am despartit de ea, pur si simplu parca sunt invizibil pentru fete, fara numere de telefon fara id fara nimic, si daca cer o intalnire bineinteles nu folosind acea fraza, exista raspunsuri ceva de genu, nu pot, am prieten, mai vedem etc...si subliniez ca aceste fete sunt putin mai uratele decat ce "agatam"eu inainte, nu stiu help me!"laughing))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti vorba aia " pusca si cureaua lata..."
Urata ultima fraza a descrierii dilemei tale, insa specific barbatesc.
Deci, nimeni de pe acest site nu cred ca te poate ajuta sa redevi ce ai fost, doar tu poti face asta.
Incearca sa fi tu cel de atunci, desi banuiesc ca asta este greu, aproape imposibil.
De fapt, nu inteleg de ce atata graba? Adica te-ai despartit de iubita si acum, hai alta ca sa traiesc singur intr-o asemenea jungla e fatal.
Sa fim seriosi, nu cred ca mai ai 14 ani sa agati fete ca sa iti dovedesti " farmecul" in fata prietenilor.
Asteapta pentru ceva potrivit pentru tine, chiar tu ai zis ca nu le placeai, atunci de ce ai vrea sa fi cu una pe care tu o consideri "inferioara".
Parerea mea e sa astepti pana vei intalni fata potrivita, asta daca nu au preluat conducerea hormonii.
Si inca ceva, categoriile sunt facute pentru a fi puse intrebarile acolo unde trebuie, nu unde ai chef.
However... sweet dreams.^^

3 răspunsuri:
| mIsUpRiEtEnUlLuILLorD a răspuns:

Salut! Eu cred ca stiu care este problema ta: ai un barnau ca al lui Nashalu!

| maryussimi explică:

Aolo dar ce ma certi scuza-ma daca am gresit categoria, faza e ca eu am cerut mai mult un sfat nu ajutorul propru zis, m-am despartit de pretena dar nu acum ci acum 8 luni si de atunci imi merge prost, si crede-ma am 22 de ani exprienta in viata dar pur si simplu nu inteleg cum de am asa ghinion,metionez ca fete agatam si cand aveam iubita,un sfat cer, de la cei care au trecut prin ce trec eu, nu vorbe spuse doar din auzite la telenovele

| maryussimi explică:

@mIsUpRiEtEnUlLuILLorD eu cel putin imi arat avataru, tu ce nu o faci? ai mai multe probleme decat am eu cu nasu, stiu asta e raspunsurolling on the floor)