| ananas a întrebat:

Am nevoie de o lista cu subiecte care pot fi abordate la o prima intalnire cu o necunoscuta. Gen, mergi la plaja si intrii in vorba cu o tipa. Ce as putea sa vorbesc cu ea? nu vreau sa par imbecil, pana acum ceva timp nu aveam astfel de probleme, dar se pare ca nu mai stiu ce sa vorbesc. chiar ieri am patit asa ceva, am intrat in vorba cu doua fete, iar apoi liniste totala. Penibil. Pana acum nu am mai fost pus in situatia de fata. HELP pls!

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Daca intr-adevar o placi pe tipa ai gasi subiecte de discutie usor. Dar, hai sa spunem. o intrebi datele persoonale, ce a facut in ziua respectiva, ce mai face ea, cum a fost cand o fost ***** (undeva, poate stii tu). Mai glumesti, ii spui ca arat bine sau mai povestesti si tu intamplari comice. Spui glume. sunt n variante.Descurca-te si bafta!