| Bogdanlmb a întrebat:

Am și eu o întrebare, acum o săptămână îmi curgea sânge din nas și din gura când scuipam, am luat niște pastile și nu mi-a mai curs, dar când îmi sunt răcit și îmi vine sa scuip"e puțin sânge ce să fac...

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nimic - trece răceala, trece si sângerarea

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există un spray pentru nas la farmacie care oprește sângerarea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iti vine sa scupi cu putin sange? Pai sigur este sau banuiesti ca este?

In orice caz, in cazul tau... o vizita la un medic specialist nu strica.