| Urzică a întrebat:

Am yahoo messenger 9 si de la un timp nu mai vad nici ce imi scrie lumea si nici ce scriu eu. Pot sa fac ceva in legatura cu asta, fara sa reinstalez windowsul?

Răspuns Câştigător
| Kkbubble a răspuns:

Da. poti...:)... te duci la.http://messenger.yahoo.com/beta/win
apesi si ii dai download. apoi save file. ti-l salveaza...[se vede cand se incarca daca esti pe browserul mozilla firefox]si apoi te duci unde l-ai salvat in cazul meu la DOWNLOADS. apesi pe el. doua clickuri. run. next. i agree sau ce-i acolo.si gata el se instaleaza.singur.la versiunea asta poti sa vezi si prietenii dupa facebook si sa vb cu ei.;)...npc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si reinstaleaza'ti messengerul big grin si eu am patit din astea si la mine a mershappy