| AdDa1502 a întrebat:

Am si eu o intrebare astept raspuns urgent va roog... am 12 ani si vreau sa imi fac mai multe gauri in urechea stanga dar parintii mei spun ca nu este frumos ca fac panarama profesorii si mica-mare problema a mea este ca mama lucreaza ca secretar-sef la scoala si are biroul langa clasa mea va rog cel mai bun raspuns si cel mai util primeste vot+ funda

Răspuns Câştigător
| Ana_4782 a răspuns:

Ar fi mai bine sa nu-ti faci de pe acum sora mea si-a facut la 14 ani 3 gauri si acum are 18 ani si urechea ei este toata vanata i-ar doctorul i-a zis ca s-ar putea sa eu taie.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aliutza a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci, fa`ti, nu trebuie sa iei in seama profesorii, pentru ca tu esti unica si daca niste gauri in ureche se potrivesc personalitatii tale, atunci n`ai decat.
Un sfat prietenesc: ai grija unde ti le faci, eu aveam 13 ani cand mi-am facut inca 2 gauri in urechi. Am fost la un salon specializat in pierce`uri si in doua zile mi s`au infectat, amandoua gaurile. Nici pana in ziua de azi nu si-a revenit pielea in locurile respective.

| Oάηά a răspuns:

Pai daca tie iti place parinti sau profesori nu ar trebui sa se bage! Si mie imi ziceau exact la fel dar pentru mine nu a contat pentru ca tot mi-am facut, iar profesori de zis nu mi-au zis nimic ba chiar mi'au zis ca imi sta bine!
Sper ca te'a ajutat sfatul meu! Succeswinking