| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

Baieti va plac tipele mai baietoase?big grin(nu ma refer neaparat din punct de vedere ca si iubita) alea fara aere de bamboo, fara fite, care prefera sa joace fotbal cu baietii din cartier chiar daca nu se prea pricepe decat sa stea toata ziua pe mess sa vorbeasca de baieti, sex, haine, bijuterii si nu stiu ce...care vorbeste ca un baiat, fumeaza? alege lucrurile simple in loc de tocuri mari si haine extravagante, eu fac parte din acest gen, desigur ma aranjez si eu, ma machiez dar nu sunt o sclifosita dinaia, in primul rand nu-mi permit s fiu asahappyeu din cate am obs.nu va prea place acest gen de fete pentru o relatie, ca si amica merge dar altfel nu. Daca ma imbrac mai sexy spun astia:wei ce bine arat, da de imi dau drumu la gura sau fac un gest mai baietos se alarmeaza un-doilaughingcum s-ar zice i pun pe fugastraight face am stat cu mai multi baieti dar n-a tinut mult nici-o relatie ca cica nu stiu sa fiu si eu mai feminina? hai ma lasati? eu sa fiu mai feminina? cand voi sunteti niste t*r*e masculine? cica sunt prea geloasa si mereu suspectez ceva, asa si este, dar mereu suspiciunile mele s-au adeveritlaughing ar trebui eu sa ma schimb? credeti-ma nu sunt nici chiar asa baietoasa, adica am echilibrul perfect dar nu stiu, ceva nu le place la baieti la minethinking ce ar trebui sa schimb? sau raman asa? poate inca n-am gasit baiatul potrivit pentru mine, mie imi place de mine asa cum sunthappy. poate ca ei stiu ca mai bine nu se pun cu mine ca e bailaughingsi ma evitastraight face da nu-i nimic, mi-oi gasi si eu odata p cineva potrivit miehappysper...

Răspuns Câştigător
| →s ♥ ą← a răspuns:

. hmm

56 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Eu te plac asa cum esti.

| CristineDelaruss a răspuns:

Ramai asa cum esti!
si eu sunt asa, si tot fericita is oh go on

| Marii a răspuns:

Ai dreptate, baietilor nu le place sa fie impreuna cu o fata baietoasa. Se simt ca niste homosexuali. Tu cum te-ai simti (in cazul in care nu a-i fi asa baietoasa) sa fii cu un baiat care stie mai multe, in materie de moda, decat tine? Nu te-ai simti ca si cum ai umbla cu o fata? Baietilor le place ca fata sa fie feminina, ca doar d-aia e femeie, nu?

| PurpleLadybug a răspuns:

Pai baietii simt oarecum ca trebuie sa fie el barbatul in relatie, cum u esti mai baietoasa poate are impresia ca e gaylaughing
lasand gluma la o parte, gandeste putin ce efecte ar avea vorbele pe care le spui inainte sa "le dai drumu' ". e adv ca iti vei gasi pe cineva, dar banuiesc ca nu te'ar deranja sa se intample cat mai repedehappy. las'o putin mai moale cu gelozia, chiar daca ai dreptate, ca o sa se simta ca'n zgarda. nu stiu daca te'am ajutat, sper ca da, am spus doar parerea meawinking take care

| Foca a răspuns:

Sincer sunt baiat am app 17 ani si chiar miar place o fata ca tine sa jucam fotbal si alte chesti mai baietose dar eu vreau de la o fata sa fie si romantica si sa arate bine happy iuli_yo16 id meu poate vbwinking

| oareux a răspuns:

O doah...she eu sunt genu` asta de fata.adica nu chiar asa... Vreau sa spun ca totusi ma port ca o fata ( ma imbrac frumos. putin luciu de buze.parul` ca de fetehee hee ) dar toata vara stau pe bicicleta laughing She schema cat incape.merg fara maini. iau curbe fara maini.sar gropile cu ambele roti ale bicicletei.laughing She ma nteleg foarte bine cu baieti. She sincer din cate am vazut lor le plac fetele astea. le admira intr-un fel tonguetongue

| Artemisia a răspuns:

Buna!
Eu zic sa ramai asa! Nu are rost sa te schimbi.Esti originala, iar cand vei gasi pe cineva care sa te placa, te va placea pentru cea ce esti, nu va trebui sa te schimbi.

| rey a răspuns:

Pai depinde de noi asta?
Sau de cantitatea de testosteron pe care o posezi?
Cei ce nu au destul stau cu cineva care au mai mult, si invers.
Dar la orice regula mai sunt si exceptii. poate sa fie si un baiat cu mult testoteron cu o fata,, baietzoasa''.

Have a nice day.

| gabryel a răspuns:

+ atrage - asa ca o fata rea se potriveste cu un baiat bun, ce ar trebui sa schimbi la tine, nu stiu ca nu te cunosc dar cred ca ar trebui sa fii mai tandra mai dragastoasa cu baietii, si app mie imi plac fetele vulgare asa ca gaseste-ti si tu un baiat bun nu un smecher ca nu v-ati potrivi. Bafta.

| mada12 a răspuns:

M-ai descris apoapeee perfectlaughing... Din cate "relatii" am avutlaughing toti baieti vreiau sa ma controleze, i-am dat dracului pe totilaughing. Si nu, nu te schimba, daca la cineva nu ii place cum te comporti, fa-i in ciudalaughing si nu te schimba, nu are rost, stiu asta pentru sunt ca tine (descrierea). Baietilor nu le place sa fie cu o fata mai baietoasa pentru ca aia inseamna ca ea umbla cu el si prieteni lui peste tot, baieti vor ca iubitele lor sa nu se inteleaga bine cu prieteni lor, dar ei sa se inteleaga bine cu prietenele iubitei luihee hee

| StaRmAgiC a răspuns:

Hey ma regasesc prin cum te-ai descris.Si da am avut multe relatii scurte din cauza asta.Lui ultimul prieten am vrut sa ii dau un picior in c***e numai sa se invete minte pentru ca e un dobitoc si felul cum vb. si mai iau omul peste picior, baiatul mi-a zis ca ar fi trebuit sa fiu o fata rafinata. Dar cine te place te place in totalitate cu mici retusuri dar in rest nu schimba nimic.Conteaza mult sa te simti bine in pielea ta asa cum esti.winking

| KriSt3n a răspuns:

Km asa sunt si eu si crede.ma ca am patit. o si eu. Adica cand te imbraci cu o rochie sau ceva mai scurt...vai toti se uita dupa tine dar...cand e vorba sa fi si u mai "de gasca" toti fug.
Eu nu m.am schimbat doar pentru ca baietii prfera fete mai "feminine". O sa gasesti u un baiat care sa te aprecieze pentru ceea ce esti.batting eyelashes
Oriqm parerea mea este sa nu te schimbi...vei vedeea ca multora le place si genul acesta de fete! :X
Respect! happy

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Asa sunt si eu waiting Dar sunt cu un timp de aproape 6 -7 luni love struck nu stiu la me parca e invers ii atrag mai ales dupa ce m-am combinat cu tipu acela ciudat waiting

| Sniper a răspuns:

Daca tie iti place atunci ramai asa, pentru ca pana la urma tu trebuie sa te simti binewinking

| demonel a răspuns:

Pai alea sunt fete alea de bamboo sunt sterse

| Simyx a răspuns:

Nu stiu ce zicetio voi dar eu cred ca baietilor le plac genul asta de fete. adica nu esti nici prea prea, nici foarte foarte treaba e ca eu o sa-ti dau un ex: Am in clasa un ratathee hee de care aprox. claselor a6a a si a6a b(noi) le plac de el ffff mult. desi e un ratat cu note mai mici de 5laughing sa continuam, si am si o fata in clasa care si-a petrecut aproape toata vara cu el si cu niste baieti deoarece pe ea toata lumea o ia la chestii de.baieti si cum ti-am zis multe fete-l plac insa toate sunt niste fitoase ce nu pot sa faca nimic, nici baschet nu stiu sa joacelaughing. Dar el moare dupa cea care si-a petrecut vara cu el, evident! deoarece ea are caracter de baiat, e cea mai buna alergatoare, e mai buna ca si baietiiwinking.

| Vickyy a răspuns:

Hmm.asa am fost si eu odata.eram ff baietoasa, jucam tot timpul fotbal, eram numai pe afara.si nu aveam deloc grija de mine...in sensul ca nu ma pasionau chestiile de fete. dar am inceput sa ma schimb.si asta s-a vazut imediat, pentru ca au inceput sa apara baietii, cu care am avut relatii destul de lungi.(nu fumez). nu are nimeni drepptul sa te condamne pentru felul tau de a fi. dar totusi, daca vrei sa fii cu un baiat te-as sfatuit sa iti revizuiesti putin gesturile si vocabularul... o sa vezi ca baietii o sa se prinda repedewinking

| MalinaH a răspuns:

Hei surioaro laughing

| UndercoverGirl_1581 explică:

Daca raman eu dar nu mai arat la toti cum sunt nu inseamna sa fiu falsa? nu vreau nici asta, adica cred ca cel mai bine e sa raman asa cum sunt eu, sa fiu eu, originalabig grin cui i place e bine cui nu-i convine e bine si asahappy

| kurt a răspuns:

Parerea e sa nu te schimbi, asa e mai tare, cel putin mie numa fete de astea ca tine imi plac. Apropo, de unde esti?

| lucy1303 a răspuns:

Nu stiu./. si eu sunt destul de baietoasa si majoritatea baietilor nu ma plac. vreau sa spun ca in 1-4 eram la o scoala unde toti baietii ma placeau, acum, in a5a m-am mutat la alta sii.totul s-a schimbat! nici nu ma baga in seama vreunul...chiar nu stiu ce se intampla...

| Minty a răspuns:

Sa-ti zic ceva. daca acum esti mai baietoasa cand o sa fii adulta o sa te descurci mai bine in mediile dominate de barbati.deci o sa te ajute intr-un fel.)

| NinaParadise0 a răspuns:

Hei, Soul Sister.
Să nu te schimbi pentru nimeni, atît timp cît nu eşti piţipoancă, eşti de-a mea.
WTFF, dacă cineva nu te place pentru ceea ce eşti, dă`l dracu.
Ca să nu folosesc cuvinte obscene.

| Dexter_8386 a răspuns:

Huh? Imi palc fetele putin mai baietoase, nu sunt gay dar nu stiu mie numi plac fetele alea cu arere cum ai zis tu, de bamboo si cu fite. Oricum prietena mea e perfecta, si ar fi indicat sa te schimbi ptuin nici chiar atat de baietoasa, chestia e ca nu am amai vazut fete care se joaca fotbal, desi nu e cine stie ce. Trebuie sa existe si pentru tine cineva in viata astawinking Bafta!

| aumih16 a răspuns:

Nu prea! eu unul sincer o spun zic! se simte baiatul ca o fata! daca fata se simte ca un baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa sunt eu, numai ca pe mine m-au luat la goana din curtea scolii ca ma certam cu ei , in loc sa joc. Dar a trecut(exceptie: nu fumez).
Oricum, cand ma imbrac mai,,sexy`` , sar fetele cu gura pe mine: fata, cat ai slabit, parca erai mai ,,buna`` inainte`` hee hee. Baietii nu zic nimic; cat despre ei: ma inteleg cu toti bine, dar doar 2-3 ii pot considera prieteni. Intra-adevar, prietenul meu mi-a spus ca i-a fost foarte greu sa se apropie de mine desorece m-a vazut respingatoare si ii era teama.(Si multi au invocat acelasi motiv).
Cand eram pe la 12 ani, impresia asta o aveam si eu : nu puneam accent pe cum arat. Acum, am inceput sa abordez alt stil, si cred ca imi place asa. Trebuie sa incerci sa nu dai impresia ca esti un baiat, cateodata sa iti mai arati sensibilitatea, sa le mai dai si cu,,jetu`` , sa fi mai rece putin. Eu asa am procedat, si acum ma percep altfel , oricum eu nu m-am schimbat de loc, numai ca acum numai am tangente cu toata lumea...
Eu una, apelez la baieti doar pentru distracie: la un fotbal, la un ,,suc`` , la o plimbare... dar nu ma vad ca un baiat, ci ca o fata pe gustul lor batting eyelashes. Incearca sa procedezi la fel: ramai tu dar nu mai arata la toti cum esti winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa sunt eu, numai ca pe mine m-au luat la goana din curtea scolii ca ma certam cu ei, in loc sa joc. Dar a trecut(exceptie: nu fumez).
Oricum, cand ma imbrac mai,, sexy``, sar fetele cu gura pe mine: fata, cat ai slabit, parca erai mai,, buna`` inainte``hee hee. Baietii nu zic nimic; cat despre ei: ma inteleg cu toti bine, dar doar 2-3 ii pot considera prieteni. Intra-adevar, prietenul meu mi-a spus ca i-a fost foarte greu sa se apropie de mine desorece m-a vazut respingatoare si ii era teama.(Si multi au invocat acelasi motiv).
Cand eram pe la 12 ani, impresia asta o aveam si eu : nu puneam accent pe cum arat. Acum, am inceput sa abordez alt stil, si cred ca imi place asa. Trebuie sa incerci sa nu dai impresia ca esti un baiat, cateodata sa iti mai arati sensibilitatea, sa le mai dai si cu,, jetu``, sa fi mai rece putin. Eu asa am procedat, si acum ma percep altfel, oricum eu nu m-am schimbat de loc, numai ca acum numai am tangente cu toata lumea...
Eu una, apelez la baieti doar pentru distracie: la un fotbal, la un,, suc``, la o plimbare... dar nu ma vad ca un baiat, ci ca o fata pe gustul lorbatting eyelashes. Incearca sa procedezi la fel: ramai tu dar nu mai arata la toti cum estiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat...crede-ma, dar eu nu sunt ca tine. Imi place sa port tocuri mari si sa fiu totusi un pic feminina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decii uite sa iti zic ceva desi baieti se uita ciudat la tinee o sa fi mereu protejata :o fata cu haine strmte machiata(buna) imediat aia zic moah ce'as f... da cand te vede pe tine ce e frate asta?:O daa aleia ii ie frica sa see duca noapteaa pe afar pe la 12 de ex cu riscu de a se lua cineva de ia dar tu nu ai treabawinking ca un baiat si un baiat daca se indragosteste de tine o face pentru ca ii place de tine asa cum esti si sa speriii eu iti zic sigwr o sa gasestite intrebi :asta zice asa la baza nu?
nu stiu pe pielea meawinking eu am 13 ani si st baietoasa bine st si soprtiva da pe afara eu am imbrac ca un baiat larg si beau bere orice vb de genu coaiee sau frate sau bhaa si baieti zic ce ma tu esti baiat frate happy si mai ie o fata feminina si aleia ii zic ce faci p... olaughing eu st mult mai apreciata bine eu nu ma pot impaca nici acum cu gandu ca st fataa da imi place asa cum st mama si tata imi zice ca trebuie sa ma imbrac feminin bleeahhh frate daca mie nu imi place de ce va bagati voii :st astea pitipoancele baiat:cf pi. o?laughing si spre sfarsit :sigur o sa iti gasesti baieti s'au saturat de pitipoance:fite fata am o bubitacrying "laughing
haii papa sperr ca te'am ajutatwinking