| alexandra_4506 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Atunci cand te saruti cu cineva trebuie ca ambele persoane sa isi foloseasca limba? Si daca da, cum? Ca atunci cand eu m-am sarutat cu un baiat el a bagat limba si eu nu stiam ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai va folositi amandoi limbalaughing. Nu prea are cum doar unulthinking Tu ce faci, dormi?thinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu trebuie sa-i scoti mamaliga dintre dinti in niciun caz, ori sa-i faci inspectia cavitatii bucale. Da si tu acolo, asa incet cum iti vine.

| OanaG a răspuns:

Da, pai daca ar folosi numai parteneru limba laughing, nu a sa fie deloc placut happy

Pai cee de facut, daca iti baga limba, i-o bagi si tu laughing

Faci niste miscari usoare, ai sa vezi e inexplicabil, totul vine de la sine:*

Bafta la sarutatsmug

| masly a răspuns:

I bagi laimba in gura si faci ca limba ce face si eltonguebafta