| RalucaAlina11 a întrebat:

Daca nu ai sarutat niciodata un baiat cum trebuie sa saruti?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te lasi dusa de val, lucrurile astea se invata exersand

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Băiatul te va săruta și tu te vei lua după el.

| Azµre a răspuns:

Vine de la sine. Nu îți trebuiesc lecții.

| 1987543G a răspuns (pentru Azµre):

Mi-ai furat vorba din gura laughing

| 1987543G a răspuns (pentru Azµre):

Asta o faci asa cum simti! Te lasi dusa de val! Nu iti trebuie lectii!

| raluk27 a răspuns:

Cred ca era si o virgula in intrebarea ta, si ai uitat sa o pui. La modul cum ai formulat-o tu, are un dublu sens:
1. Daca nu ai sarutat niciodata un baiat (,), cum trebuie sa saruti?
Raspuns: scurt si uscat. Nu te baga la french daca nu te pricepi. Eventual lasa-l pe el sa te invete.
2. Daca nu ai sarutat niciodata un baiat cum trebuie sa saruti?
Raspuns: te iei de mana cu Nelu, care nu a violat asa cum trebuia sa violeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nimni nu s-a născut învăţat, totul vine de la sine, încet şi cât mai tandru posibil.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și acum nu te aștepta să primești instrucțiuni... se pun buzele în nu știu ce poziție, se dă din cap nu știu cum... nu! După cum ți-au zis și ceilalți, e ceva instinctiv, improvizat. Nu ești prostituată ca să îți trebuiască vreo tehnică. E mai frumos așa, mai natural, deloc prefăcut. Dacă te iubește, nu va râde de tine și nu va avea cine știe ce așteptări, nu ești pe scenă aici.

| oty2001 a răspuns:

Descrie-mi culoarea verde. Vezi? Nu poti. Deci nici un sarut nu se poate descrie. Cum verdele depinde de nuanta si de creionul respectiv asa si sarutul depinde de ce este intre tine si baiatul respectiv. Daca tu il placi cu adevarat o vei face natural daca nu...n-o sa reusesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Nykool_Nicoleta_1997 a răspuns:

laughing happy Lasa-te dusa de val, E aiurea sa incepi sa te lingi cu el si sa nu stii dar se mai intampla! happy Oricum laste dusa de val, te saruta el si tu dupa el daca ai priceput!winking :* love struck