| EllyCA a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma macina intruna. exista fantome, de curiositate intreb. va rog astept multe raspunsuri!

6 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Nu exista. Sunt doar mituri.

| kindness a răspuns:

Hei uite cum sta treaba : Fantomele sunt de fapt niste spirite ale oamenilor decedati din familia ta sau a rudelor tale: aceste spirite sunt de fapt"""sufletele""" decedatiilor care au avut stiu eu o moarte mai subita sau una ciudata sau altceva. da intr-adevar exista aceste ''fantome''[dar nu uita sunt doar spirite care nu se pot vedea, dar de multe oori apar sub forma corpului lui ] am vazut foarte multe video-uri socante reale cu spirite ce iau forma corpului lor dar numai ca nu au carne si oase ci e un fel de fum sau ceva incetosat aceea ar parea ca o fantoma, spiritele sunt nevazute! ma bucur ca ti-am putut fii de ajutor happy

| Alessandraaaa a răspuns:

Dupa parerea meah nu exista fantome... exista doar spirite:Xadica daca din senin cade un pahar jos si se sparge si nu l-ai miscat sau mai stiu eu ce am auzit ca este spiritul unui decedat de ceva tpstraight face

atat am auzitbig grin

succesc!:X

| Andre a răspuns:

Pai sa ma gandesc mai bine...nupz dar stiu ca aproape la toata lumea le e frica de ele dar nu are de ce sa iti fie frica stiuy fetele sunt cam fricoase dar asta e si mie mie cam frica dar cu timpul nu o sa iti mai fie pupikkkk love struck

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Nu, nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista fantome... exista spirite ale oamenilor mortii