| AliceIDK a întrebat:

Exista fantome? Da-ti cat mai multe raspunsuri explicitebig grin.

Răspuns Câştigător
| NoGames a răspuns:

Pai cred ca ar depinde mai mult de felul in care percepe fiecare persoana "lumea". Adica s-ar zice ca spiritele oamenilor morti nu pot trece in lumea cealalta (rai/iad) asa ca raman in lumea nostra. Si uneori nu-si dau seama ca ei sunt morti thinking Iti zic sincer ca nu prea are logica toata faza asta cu fantome/spirite. Dar na'...parerea mea. Parere care are unele indoieli si despre "Dumnezeu" deci in acelasi timp si despre oameni si evident moartea lor.
Cred ca am scris numai prostii pe acolo whistling, dar este ceva de discutat si analizat pe acest subiect, iar o persoane total neexperimentata si fara prea mare experienta in viata ca mine nu are de unde sa stie.

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| llFenomeno a răspuns:

DA, normal ca exista exista si o povezte cu"fantome".e mult de explicat daca vreti imi fac timp pentru voi.:p