| DorelMocanu a întrebat:

Am și eu o întrebare, câți dintre băieții de aici mai au încredere în fete.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Marea majoritate. Mgtow nu, cei din categoria mea santem ca PFA independenti in viata, desi nu santem persoane rele

| Mosotti a răspuns:

Exista si femei in care poti avea incredere, nu putem generaliza ca toate-s nasoale. Daca te place mult, poti avea incredere, daca sta pe interes, nu poti avea incredere. Te vinde imediat ce gaseste pe altul mai potent financiar.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Toți ăia normali laughing.

| Totenkampf a răspuns:

Eu! Adică, aici îmi aduc aminte de un citat de Aleister Crowley: "Nu există niciun argument în defavoarea magiei ceremoniale, nu poţi să spui că este absurd să provoci o furtună bătând într-o tobă, nici chiar dacă faci experimentul şi constaţi că nu a funcţionat. Este ca şi cum, având la dispoziţie pânze şi vopsea, te-ai plânge că nu ai produs un Rembrandt."

Deci nu poți spune că fetele sunt de neîncredere bazându-te doar pe experiența avută cu 1, cu 2, cu 100, întotdeauna trebuie să cauți idealul tău, pe cineva care să te iubească, să fie de încredere, un suflet nobil. Ori dacă tu ești un îngâmfat cu nuanțe de misoginism, scuză-mă exagerez acum, nu te aștepta ca o ființă umană, pentru că asta sunt și fetele, niște ființe umane mai speciale (făcute așa de societatea contemporană, căci într-o societate rudimentară cum au fost vremurile apuse ele au fost cetățeni de mâna a 2 a), dar tot oameni, cu propria viață și într-o continuă căutare a fericirii, care vor să trăiască pentru ele, nu să se sacrifice pentru ideea unuia, sau a altuia despre fericire. În concluzie, doar fii dispus să faci compromisuri, nu prea mari, unele omenești, și tratează o femeie ca egalul tău, și îi vei câștiga iubirea și admirația. Nu sunt venite de pe Venus în niciun caz.

| AlexValentinn a răspuns (pentru Totenkampf):

Dupa comentariul care l-ai dat, sigur esti genu de baiat care este tinut sub papuc de fiecare femeie de care dai si cu care formezi o relatie rolling on the floor).

| Totenkampf a răspuns (pentru AlexValentinn):

Și tu un adevărat mascul alfa. Te târăști în propria urină să atragi femelele, așa-i? Nu trebuie să fii ținut sub papuc ca să fii rațional. Iar ca să te declari ca fiind rațional nu trebuie să fii ținut sub papuc. Orice balanță care își pierde echilibrul, își pierde și utilitatea, aceea de a cântări jumătățile perfecte.

| supadeceapa a răspuns (pentru AlexValentinn):

Iar tu ești genul hipersensibil pe care l-a rănit mama și o fată prin clasa a 4-a și a rămas cu sechele pe veci laughing

| AlexValentinn a răspuns (pentru supadeceapa):

Partial ai dreptate mai putin aia cu hipersensibilitatea. Anyway, te-am bagat cumva in seama?

| Totenkampf a răspuns (pentru AlexValentinn):

Tocmai tu ai demonstrat mai sus că nu e nevoie să fii băgat în seamă ca să te bagi în seamă. Ești și delirant.

| AlexValentinn a răspuns (pentru Totenkampf):

Ia uite mancatias se apara unu pe altul, din ce secta faceti parte? rolling on the floor