| Nyk a întrebat:

Ce ar trebui sa fac cu o fata sa mai incerc sa stau cu ea sau nici sa nu ma mai intereseze.Intr-o zi am fost cu sa ma plimb cu ea prin parc, dar ea avea prieten si punandune pe o banca peste ceva timp am inceput sa ne sarutam si ia isi doarea sa-i dea papuci la prietenul ei. Dar seara cand am sunato mi-a spus ca-i mai bine sa ramanem prieteni si sa incercam mai incolo ca nu vrea sa-l faca pe el sa sufere si ca nu are ce motiv sa-i spuna de ce vrea sa se desparte de el. Dar partea nasoala ii cas cu ea in clasa. Ziceti-mi ce sa fac? plsssss

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Las-o pina cind! Deja stie de sentimentele tale. Ea tine la tine. la fel si la prietenul sau. puteti fi impreuna atunci cind ea se va desparti de actualulu. pina cand nu-ti mai ramine nimic de facut. decit sa astepti!
happy

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Cred ca da! ai tot dreptul sa fii cu altcineva. daca ea acum e okupata. daca iti doresti atit de mult sa te combini cu o fata din clasa. fa-o! Va fi ea foarte geloasa. dar asa e! happy

| Corinne a răspuns:

De ce sa nu te mai intereseze de ea? nu te-a refuzat.doar este intr-o perioada mai grea si nu poate sa decida cum va ramane cu voi.asteapta sa iese prietenul ei din peisaj apoi veti fii voi fericiti happy intr-un mod mai discret te poti da la ea cand ar putea vedea si prietenul ei.(o fii un motiv de ceartabig grin ).acum vezi ce faciwinking
Bafta!

| mrproffesor a răspuns:

Si tu o crezi, ce se joaca fata asta cu sentimentele tale daca stie ce sentimente ai tu pentru ea atunci de ce na facut-o?

| Nyk explică:

Daca ea sta mult cu el si eu ma pun cu o alta fata din cls fac bine?