| Chuchilili a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ce credeti ca am patit? Uitati cum sta treaba. Am obiceiul sa arat semnul rock 'rock' din orice, uneori fara sa vreau.Nu prea ascult rock si nu stiu de ce. De cand am dat prima data de o trupa de rock, si am ascultat pentru prima data rockul am inceput sa fiu atrasa de baietii care sunt gen rockeri, emo, goth, punk etc. si nu mai cred nici in dumnezeu.
Am auzit multe mituri despre lcururile astea, cum sa rockul e limbajul lui Satan etc. si nu cred, dar as vrea si parerile voastre.

4 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Buna happy
Incearca sa meditezi in fiecare zi ( sa stai 10-15 minute cu ochii inchisi fara a te gandi la nimic ) Priveste viata cu alti ochi, fi pozitiva, daruieste iubire si asta o sa primesti happy
Mult succes

Răspuns utilizator avertizat
| Me01 a răspuns:

Buna
A intrat ceva rău in tine, ieri am văzut o întrebare aici daca sunt locuri pentru cei care se roagă la Satana la fel cum se roagă alți la Dumnezeu.
My god... Am rămas fără cuvinte. laughing

| nowar a răspuns:

Bullshit.Ce treaba are faptul ca nu crezi in D-zeu cu ascultatul muzicii rock? Nu e limbajul lui Satan, daca e sa ne luam dupa ce spun anumiti intelepti, sunt mesaje oculte in orice. Muzica o asculti cand te face sa te simti mai bine, nu pentru ca vrei sa adopti un anumit stil vestimentar sau vrei sa pari mai mysterious and dark. o_O Daca iti plac anumite trupe, asculta-le pentru ca iti plac, nu te gandi la alte lucruri.