| virusmortal a întrebat:

Am si eu o intrebare ce preferati cand intrati pe un sit, forum ce cautati in special?

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Intru des pe jocuri cu fotbal, forumuri cu fotbal si jocuri cu masini si mai ales forumuri cu masini.Mai intru pe forumuri cu discutii generale, cu stiri si site-uri de socializare.Imi plac multe genuri de forumuri si site-uri dar care sunt utile si distractive.

| Angel_5977 a răspuns:

Buna

Cand intru pe un site, forum caut cel mai mult barfe si chestii legate de adolescentii.

| Bunny a răspuns:

Depinde de ce este legat acel forum.happy De obicei intru pe forumuri legate de cantaretii si formatiile mele favorite.Sau pe forumuri de frumusete, sanatate, sport. Cand intru caut ceva in special, pe moment(mereu ceva diferit). Dar daca n'am ceva in special de cautat, ma uit la cele mai noi postari.tongue