| Live.Laugh.Love a întrebat:

Am si eu o intrebare: De ce la hi5, la jocuri, pe CHAT pot scrie, dar cand vreau sa trimit un mesaj ( adica sa vorbesc cu oamenii ), dupa ce l-am scris dau trimitere ( enter ) dar nu afiseaza mesajul ( in casuta de chat )? pana acum mergea! ce as putea face sa vorbesc si eu cu oamenii de acolo? va rog ajutati-ma dau fundita sad

4 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love explică:

Nu stiu ce s-a intamplat dar l-am lasat vreo 5 zile, iar apoi a mers laughing vb serios big grin

| ExpertHost a răspuns:

Ai incercat si cu alt browser? Este posibil ca scriptul respectiv, de trimitere a mesajelor sa nu functioneze corect pe un anume tip de browser. Incearca si cu IE, si cu firefox, opera sau google chrome. Daca nu merge cu niciunul, inseamna ca problema este de la ei, din codul paginii.

| Smokethatshit a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa iti schimbi hi5'ul, asa face dupa un timp, iti da tot felul de erori, nu poti da acc la comm'uri, nu poti adauga noi poze, etc. bafta happy

| Aleeka a răspuns:

Sincer n'am inteles intrebarea!
Ce chat la hi5?
Nu am auzit de asa ceva!