| anonim_4396 a întrebat:

De mult ma tin sa intreb pe cineva da nu am intrebat...
Dece visez de un an si... din 2 in 2 nopti visez ca o sa devin un mare cantaret de muzica rap...
Va rog ajutor ziceti-mi de ce visez mereu asta...please.

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Ca nu ai nici-o sansa sa ajungiwinking

| XxLorexX a răspuns:

Daca iti doresti mult sa devii un canteret de muzica rap e normal sa visezi mereu asta happy De multe ori se intampla ca atunci cand ne gandim la ceva in timpul zilei, sa visam si noaptea. Visele au o legatura cu realitatea mai mare decat iti imagineziwinking

| Mikiee a răspuns:

Sa visezi ca esti o cantareata sau un cantaret celebra/u sugereaza armonie si o influenta divina. Indica glorificarea spiritului uman. Ia in considerare impresia generala pe care ti-o lasa cantereata/cantaretul din vis si ce calitati are.
cataret- invidie, obsesie, pasiune.

sper ca ti.am fost de ajutor. de acum daca mai ai si alte vise ale caror inteles vrei sa il afli cauta aici www.cevisez.ro

| RockMe a răspuns:

9x9 ma ce destept esti...