| Greenday_6879 a întrebat:

Am si eu o intrebare: din greseala m-am ars cu placa de par la fata, nu este o arsura foarte mare dar mie nu-mi place arata foarte inestetic. ajutati-ma va rog si spuneti-mi ce as putea sa fac sa scap cat mai repede de easad?

Răspuns Câştigător
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

O sa treaca ea pana atunci date cu fond de ten
Fundita te rogbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| OaKi12 a răspuns:

Trebuie sa o lasi asa, NU da cu fond de ten ca este foarte posibil sa se infecteze! Si eu am avut o arsura la mana si mult mai grava, adica am pus spray pe mana si am dat foc laughing, sa vad daca chiar arde si daca ma ard, si m-am ars sad. Am lasat-o asa si a trecut. Plus ca am pus o tona de parfum, si pana nu a ars tot nu am putut sa sting, avem mana sub apa si nu se stingea.

| OaKi12 a răspuns:

La mine dupa o luna nu se mai vede aproape de loc, doar a la mine a fost grav, in primele 5 zile inca ma durea rau de tot, doar ca trebuie sa o lasi asa ca trece, in nici un caz sa NU pui fond te ten ca adio fata, apoi incep complicatii. Din ce ai zis tu in 2 saptamani maxim ar trebui sa treaca de tot, numai ca nu o vad, nu stiu cum e, daca as sti as spune mai precis.

| Greenday_6879 explică:

Dar cat dureaza pana trece?

| Greenday_6879 explică:

E micuta nu e asa mare.4 cm cam asa eu tin foarte mult la fata mea si se vede uratsad