| Sadop a întrebat:

Am si eu o intrebare happy. Fizica, matematica, biologia, chimia din gimnaziu are vreo legatura cu cea de la liceu?

3 răspunsuri:
| VanessaTya a răspuns:

Da, totul se leaga.

| DjKeeBaB a răspuns:

Pai evident ca in liceu va fi mai multa materie si va fi putin mai greu, probabil ca veti face lecti noi dar veti si recapitula niste lecti din gimnaziu.
Bafta!

| AllisonStevens a răspuns:

Pai ceea ce inveti tu in gimnaziu este baza a ceea ce vei face in liceu si mai departe! Bineinteles ca la liceu va fi mult mai multa materie.