| sunt a întrebat:

Imi place mult matematica, biologia, chimia, mai ales fizica. Imi puteti recomanda niste profile foarte bune pentru liceu si in care in viitor o sa castig bine daca fac facultate? Mentionez ca pana acum am mediu 9.93

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Pai ai putea alege Medicina la specializarea Biologie-Chimie-Fizica.asta ii cea mai buna specializare(si o sa dau ca tine). Mult succes la liceu

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Matematică Informatică / Științe ale Naturii. Altceva nu-ți trebuie.

| sunt explică:

Media*

| Lovelykat a răspuns:

Medicina.pentru specializarea asta ii cea mai buna(si eu o sa dau). Mult succes la liceu si spor la invatat

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Matematica -informatica si/sau Stiintele naturii.cu aceste profile poti intra la multe facultati bune...

| foroyarmark a răspuns:

STINTELE NATURII eu sint si atat fizica mate chimia bio facem

| tinacriss a răspuns:

Pai ai putea merge pe profilul mate info