| teo3D a întrebat:

m-am certat cu un foarte bun prieten deoarece el spune ca eu am fite si eu cred ca el are mai multe fite decat mine... el vrea sa fiu prietena doar cu el si cu nimeni altcineva. Poate credeti ca e mai nu stiu ciudat dar eu regret mult ca m-am cretat cu el. Imi puteti da niste sfaturi in legatura cu cum as putea sa ma impac cu el?, fundita pentru cel mai bon:*:*

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

BUna! sincer nu mi se pare corect ca el sa iti puna in vedere ca tu trebuie sa fii prietena doar cu el si cu nimeni altcineva.Ai tot dreptul sa cunoasti persoane noi si sa iti faci cati mai multi prieteni.Incearca sa vorbesti cu el in scopul unei impacari explicandu-i faptul ca exagereaza atunci cand iti cere sa fii prietena doar cu el si cu nimeni altcineva. Spune-i sa incerce sa se puna in situatia ta si a iti spuna cum se simte. Succes

| Scorpions13 a răspuns:

Pararea mea este ca a tinut la tine si poate vroia mai mult decat o relatie de amicie si de asta ii era frica sa nu iti faci iubit, cel putin asa cred eu. Spune-i ca vrei sa te impaci cu el pur si simplu ii spui ca ai avut un moment prost atunci.