| TPUaLuatoRazna a întrebat:

Am si eu o intrebarehappym-am uitat pe programul de la movieplex pentru ca vroiam sa merg cu niste prieteni sa vedem eclipsahappydar erau (sa zic asa) doua eclipsa :eclipsa digital si eclipsa pelicula...care e diferenta dintre ele?

Răspuns Câştigător
| rallu_5150 a răspuns:

Digital- il vezi pe un mare monitor si se vede mult mai clara imaginea si mai buna iar pelicula- este un proiector in spate ce proiecteaza filmul pe monitorul sau plansa din fata. iar imaginea nu este la fel de impecabila.

sper sa te ajute raspunsul:*