| Anormal a întrebat:

Am si eu o intrebare ( va rog sa nu radeti) ce inseamna penis in erectie? ca tot va aud ca eu am atat eu atat? va rog spuentimi si miebig grin
Nu Radeti K dau Fundatongue

5 răspunsuri:
| HugoBoss a răspuns:

Cind o ai lom tare ca piatra (cind ti se scoala)

| Bombaaa a răspuns:

Cand o ai bat. ( cand ti se scoala ) happy

| Al3xx3eL a răspuns:

Mai pe romaneste ti-a venit spermawinking

| Ciberpunk a răspuns:

In erectie este atunci cand se scoala si se face tare(ca un bat)...de obicei cand este in erectie si te masturbezi vine spermawinking sper ca te-am ajutat

| WolfgabiTfmGamer a răspuns:

Penis in erectie : Atunci cand un penis cand se excita muult poate scoate un anumit lichid trasparent care se numeste sperma. Procesul prin care penisul scoate sperma se numeste erectie.