| sei a întrebat:

Am si eu o intrebareeeee urgenta!

am facut cont la banca in $ fara sa stiu ca in alertpay merge si in lei...

acum cand am vrut sa bag bani in alertpay din banca prin cont bancar nu puteam decat in lei si am scris suna de 410 lei adica 125 $...

deci:

contul in banca are 125 $ si eu am scris in alertpay 410 lei la cursul din data 13-01-2011

pot primii bani in alert pay in 2-5 zile fara intarziere daca am scris 410 RON si contul este in $?

va rog daca se poate sa raspundeti repedeeee! am nevoie urgenta

1 răspuns:
| pedobear a răspuns:

Da