| trancka a întrebat:

Am si eu o mare problema,vreau sa fug de acasa. Tata ma ameninta mereu cu moartea, ma injura mereu + ca mama doar il intarata pe tata ca sa se ia de mine dar si el este dus cu pluta, sincer.tongue Eu as avea 130 de milioane ca sa fug de acasa+un scuter pregatit, haine, mancare pentru 2-3 zile...ce pot sa fac? Fiindca acasa nu mai rezist, m-am saturat de ei toti, mentionez ca am 17 ani.

Răspuns Câştigător
| melittlelioness a răspuns:

Buna.Situatia ta este ff delicata.Mai depinde si daca esti fata sau baiat.Mi-as dori sa pot vorbi cu tine.Lasa-mi un id de mess/daca este oki desigur/

6 răspunsuri:
| Alex a răspuns:

Daca fugi, du-te la bunicii tai, rudele tale si cei mai buni prieteni ai tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,fii atent. Daca vrei s-o faci, fa-o calumea.
Deci pastreaza banii, pastreaza tot..mai rezista cateva luni (ca ai asteptat 17 ani) si pleaca de acasa cand esti major si cand ai buletinul facut, asta ca sa nu ai probleme cu legea. Daca pleci asa, probabil parintii tai or sa apeleze la politie si mai mult ca sigur or sa te gaseasca si...nu vrei asta, nu? Deci asteapta sa devii major, ca daca esti minor nu faci nimic de capul tau.

| trancka explică (pentru anonim_4396):

Da,ai dreptate.dar problema este ca nu pot astepta pana atunci fiindca astia chiar sunt dusi rau.sad

| trancka explică:

Dar....peste toate astea am si probleme cu prietena, adica o iubesc foarte mult si a ajuns doar sa isi bata joc.big grin

| trancka explică:

Si vreau sa fug de tot... fara sa ma mai intorc.

| trancka explică:

Marijurana rulzzzzz:X:X:X FUmati:X!