| lololory24 a întrebat:

La cati ani este normal sa ai peimul sarut si primul prieten (iubit)

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cand te consideri tu pregatita, si o faci pentru ca asa simti, nu pentru ca alte fete au iubit si tu nu. Dar sa ai macar 13-14 ani happy

8 răspunsuri:
| NoNameo a răspuns:

La 5 ani ca sa poti face la 10 sex.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Atunci când te simți pregătit/ă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, inainte de avea 'primul sarut' trebuie sa stii sa scrii corect aceste 2 cuvinte. Nu e ''peimul sarut'' este ''primul sarut''. Ok? Sper ca ne-am inteles pana acum.rolling on the floor Nu e varsta, depinde de fiecare... FUNDA?

| Țoglă a răspuns:

Primul iubit pe la 17 ani. sărutul oricând

| SuntFataInPlm a răspuns:

Nu exista o varsta, la cati ani vrei tu, si la 5... doar e viata ta, dar bineinteles ca la 5 ani nu e corect sa ai iubitrolling on the floor In fine, eu sugerez dupa 14 ani din cauza examenului, trebuie' sa te pregatesti pentru el, dar daca tu inveti poti avea si de la 10. Asta-i generatia, atata timp cat nu faceti sex, nu vad care-i problema. happy

| Clausd10 a răspuns:

Ideal ar fi dupa ce termini gimnaziul. Atunci vei fi depasit deja primul mare examen din viata si iti poti dirija gandurile si in alte directii. Cam tot atunci e potrivit si primul prieten. Abia atunci sentimentele sunt si mai frumoase, pentru ca asa e corpul nostru programat sa se manifeste. Primul iubit cred ca atunci cand poti judeca limpede atat ce faceti cat si urmarile.

| mms123 a răspuns:

Nu la 10 sigur! Dar 12 e ok! (Parerea mea)

| andreirazvaniancu a răspuns:

14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26=si dupa vă luati amandoi