| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Am sa explic pe scurt.
Am un prieten bun, sa-i zicem Alex ( nu-l cheama asa, e doar un exemplu), dar nu suntem in acelasi judet.
Vorbim mereu. Dar nu stiu de ce, dar cand aud numele "Alex" am un "disconfort psihic", ma simt pentru putin timp ciudat. Sau cand aud judetul unde sta el, ma simt putin ciudat, si mintea mea e intr-un fel anume cand aud aceste 2 lucruri.
Asta se intampla cand vorbeam, acum nu mai vorbim, dar la fel se intampla cand ii aud numele si judetul de unde e.

1 răspuns:
| RufflePuff a răspuns:

Ori vinovatie, ori indragostita ori nu stiu