| Anesiss a întrebat:

Am si eu o prietena care nici macar nu m-ai stiu daca mi-e prietena.Noi vb pe mess dar cand suntem la scoala ea nici macar nu ma baga in seama.La inceput mergeam peste tot impreuna dar acum nu stiu ce s-a intamplat dar ea s-a imprietenit ca alta fata si nici macar nu m-ai vb.
Spuneti-mi si mie mi-e prietena sau nu?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihai7best a răspuns:

Prietena adevarata nu, adica nu merita prietenia ta daca ea se comporta asa de urat cu tine

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai intr-un fel nu este o prietena adevarata nu te da la o p[arte pentru alta prietena dar oricum daca voi vb pe mess si la scoala nu nu cred ca mia vrea sa fie prietena cu tine mai bine vb cu ea discutaty si spune-i de ce nu mai vrea sa fie prietena cu tine