| Mihai543215 a întrebat:

Am si eu o problema: Acu o luna am dat cu capu de ciment ( am cazut din pic in genunchi si dupa cu fruntea direct de asfalt pentru ca eram lesinat) si mi s-a facut ditamai cucuiu si acu s-a dezumflat dar nu tot, a mai ramas putin umflat. Se va dezumfla tot sau nu? Sau daca mai pun acu gheata pe el se va dezumfla sau va ramane asa?

1 răspuns:
| alina030206 a răspuns:

Daca nu sa desumflat pana acum cred ca e o problema mai bine mergi la doctor