| Casica a întrebat:

Am si eu o problema! Am dat sa mi se scaneze computerul si am 2 virusi! Cum pot sa scap de ei fara sa instalez ceva, avand antivirusul acela Avans? Funda la cel mai rapid si cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Elektro a răspuns:

LOL tu iti reinstalezi windowsul pentru doi virusi? Foloseste Malwarebytes cel mai bun cleaner pentru virusi (tine minte, nu antivirus)... BTW: se numeste Avast nu Avans

| Casica explică (pentru Elektro):

Da.m-am incurcat laughing

2 răspunsuri:
| AleCris a răspuns:

Eu nu stiu alta metoda decat sa reinstalezi windows 7, XP si dupa sa bagi antivirusul AVAST.Eu pe asta il am si de 3 ani nu am luat nici un virus si descarc jocuri mereu umblu pe toate paginile... bafta...