| loriiiiiiiiii a întrebat:

Am si eu o problema. Cea mai buna prietena a mea are o petrecere saptamana viitoare si nu prea are idei ce sa facem. Ne poate ajuta cineva?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prietena ta nu are idei, dar tu ce faci?

| loriiiiiiiiii explică (pentru neutrino):

Daca aveam idei crezi ca mai postam intrebarea, mai tuto?

| neutrino a răspuns (pentru loriiiiiiiiii):

Omului prost nu ai ce sa-i ceri, nici macar nu poti avea pretentia celor 6/7 ani de acasa. Nu au fost, si cu asta basta.

| Roxx123 a răspuns:

Pai poate te ajut eutongue
Incercati sa mentineti atmosfera cu cat mai multa muzica, si jucati sticluta pe saruturi daca sunteti mari...De asemenea puteti sa va bateti cu pernelaughing)) sau sa gasiti multe alte activitati amuzante!

| Schutzsttaffel a răspuns:

O orgie

| loriiiiiiiiii explică:

Ma refeream la activitati.

| loriiiiiiiiii explică:

Ma refeream la activitati. Ce putem face? P.S este la ea acasa