| LaraDésire a întrebat:

Am si eu o problema cu driverul de sunet. De dimineata am constatat ca nu imi merg castile dar doar pe partea dreapta si pe stanga mergeau, am incercat sa bag alte 3 perechi si toate aveau aceeasi problema, desi la laptop castile mergeau. M.a ajutat cineva sa reinstalez iar driveru si tot aceeasi problema are. Ce pot sa fac? Eventual daca imi spuneti sa imi iau alt driver dati.mi un link ceva care sa ma ajute, multumesc big grin

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar fi bine sa spui ce Windows ai si ce placa audio ai. Click dreapta pe My Computer pe desktop, Properties, alege Hardware, click Device Manager. In lista vei regasi placa ta de sunet.