| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu un piercing si incepe sa ma ingrijoreze. Acum 2 luni mi l-am facut cu un cercel dezinfectat si a fost foarte okay, nu m-a durut prea tare si urmatoarea luna credeam ca aproape s-a vindecat. Dar nici acum nu e complet vindecat si inca ma doare daca imi schimb cercelul sau daca il misc mai tare si este inca rosie zona aia, in rest e okay, daca il las asa nu ma doare. Se poate cumva sa fi facut vreo infectie?, fiindca au trecut mai bine de 2 luni si tot asa este...

1 răspuns:
| xSequel a răspuns:

Nu stiu prea multe despre pierginguri, dar cred ca este ceva problema, deoarece de 2 luni trebuia deja sa-ti treaca. Du-te la omul care ti-a bagat piercingul si spune-i daca trebuia sa-ti treaca sau du-te la un medic.