| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Am si eu o problema, deci cel mai bun prieten al unui fost iubit de-al meu vrea sa fie cu mine. Doar ca eu il urasc, vreau sa scap de el, tot pune mana pe mine, si daca ii zic ceva sau ii dau cate o palma tipa la mine. M-am saturat pana peste cap. Ce pot sa fac sa scap de chinu astacrying(?

Răspuns Câştigător
| Star98 a răspuns:

Buna! Pai incearca sa vb cu el si daca nu merge invatal sa te respecte...fii tupeista cu el si daca tipa la tine ii mai tragi inca o palma...dar cel mai bine ar fi sa nu mai ai dea face cu el. Funda?

1 răspuns:
| LallyLallysa a răspuns:

Zi clar in fata: lasa`am in pace! te urasc dispari. numai vreau sa te vad pa!