| AlcatrazAndrei a întrebat:

Am si eu o problema. Este o fata pe care o plac, ea vorbeste cu mine, e draguta, ma baga in seama, glumeste cu mine, radem impreuna etc., doar ca tatal sau este camatar si daca afla imi rupe capul ca sunt cu ea, ce pot sa fac? Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Katty2013 a răspuns:

Pai du-te si vorbeste cu el

2 răspunsuri:
| Katty2013 a răspuns:

Ce inseamna camatar?
Poti sa vorbesti cu tatal ei!
Citi ani ai?
Daca ai virsta perfecta atunci chiar merita sa vorbesti cu tatal ei

| AlcatrazAndrei explică (pentru Katty2013):

Pai, camatar inseamna= daca ai datorii la cineva el vine vorbeste frumos, iti da un anumit timp, si daca incalci termenul limita iti rupe capul, la propriu!

| Katty2013 a răspuns (pentru AlcatrazAndrei):

Pai du-te si vorbeste cu el