| Zappacithha a întrebat:

Am si eu o problema...ieri dimineata m-am certat cu soramea la telefon deoarece m-a rugat sa ii citesc ceva de pe un caiet pe care la lasat acasa dar eu nu prea intelegeam ce scrie si ea mi-a reprosta ca in toate tarile si toate felurile, literele sunt accelasi si ne-am certat.eu suparata an pus pe statuts la mess,, o urasc pe sorameacrying" ei bine:cineva din lista mea de mess(nu stiu cine) a sunat-o pe soramea sa ii spuna de statutsu meu si, dupa spusele ei sa,, isi bata joc de ea" de atunci nu mai vorbeste de loc cu mine, ca si cun nu as exista, eu i-am cerut scuze de o mie de ori da' tot suparata este si nu stiu ce sa fac ca sa ma ierte...hellp me plz!

Răspuns Câştigător
| djspicedem a răspuns:

Spune-i ca "fratii se mai cearta, dar tot frati raman" DECI nu ar trebui sa fie suparata pe tine pentru ca daca te certi in familie, atunci cu prietenii ce mai faci? ii omori? Nu! spune-i asta si fa-o sa inteleaga ca a fost doar o greseala din partea ta.las-o sa se gandeasca la asta si pe urma te va ierta:*:*:*: sper ca ti-am fost de folos:* FUNDA?hee hee

1 răspuns:
| ciprian_7143 a răspuns:

Cati ani ai? In primul rand rufele se spala in familie.Acum,in legatura cu impacatul, cred ca trebuie sa faci pasi marunti! Incearca sa fi amuzanta! Ofera-te sa faci tu, ceea ce ei nu ii place dar trebuie sa faca! Pune pe status"Am o sora minunata", insa nu te lingusi.Trebuie sa faci toate astea, din suflet! Se vor vedea schimbarile.Nu forta nota si nu deveni insistenta! Trebuie sa lasi timpul sa curga in favoarea ta! Cand ai ocazia, nu evita sa ii dai o imbratisare! Face mult! Succes!