| Catuuu17 a întrebat:

Am si eu o problema. Parintii mei s-au despartit cand aveam varsta de 6 ani, iar eu am ramas cu mama si cu tata vitreg. Eu nu ma inteleg deloc bine cu ei si as vrea sa ma mut la tata. Am 17 ani. As dori sa imi spuneti ce ar trebui sa fac ca sa ma mut la tata, cum sa ii spun acest lucru mamei si tatalui vitreg care m-au crescut de la 6 ani? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Simplu...vezi ca de maine stau la tata...mai vorbimhappy
Din moment ce nu te intelegi bine cu ei.de ce trebuie sa le dai explicatii? Te`au crescut de la 6 ani? Hmmm...era datoria lor sau nu? Nu are rost sa te distrugi tu psihic doar din recunostinta pentru ei si poate nu le pasa. poate chiar le faci o favoare prin astathinking

1 răspuns:
| Catuuu17 explică:

Mersihappy