| Namastee a întrebat:

Am si eu o problema! sp eu. Sc mea a facut o uniforma petru toti, dar fusta fetelor este O.R.I.B.I.L.A asa ca vreau sa-mi iau o fusta de blugi iar mama nu ma lasa doar cu ea pana la genunchi... Ce as putea face sa o conving sa o am mai scurta? big grin

Răspuns Câştigător
| Ann95 a răspuns:

Cumpara una scurta, dar la cabina de proba, trage-o mai jos, ca sa nu se observe, iar la scoala poti sa o porti normalwinking

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Iti cumperi una cum vrea mama ta si apoi o tai cu pretextul ca s-a patat/ars/etc laughing